WARSZTATY VR

Sześcioro studentów z kierunków: reżyseria, technologia i aktorstwo uczestniczyło w okresie od października do grudnia 2021 roku w warsztatach VR prowadzonych przez Bartosza Śliweckiego, eksperta z Politechniki Białostockiej.

Podczas 22 godzin spotkań odbywających się w laboratoriach Politechniki Białostockiej studenci zapoznali się m.in. z obecnie najpopularniejszymi platformami VR do tzw. „multiplayer”, modelowaniem 3D pod VR, tworzeniem własnych postaci zgodnie z wytycznymi twórców programu VR CHAT.