INFORMACJE DLA WIDZÓW

CENNIK BILETÓW

30 zł – bilet normalny
20 zł – bilet ulgowy
15 zł – bilet grupowy (min. 10 osób) oraz dla posiadaczy Białostockiej Karty Dużej Rodziny i Karty Aktywnego Seniora

REZERWACJE: wyłącznie telefoniczne:  +48 85 743 54 53 (pon. – pt., w godz. 9:00-15:00)

bilet za 15 zł przysługuje: posiadaczom Białostockiej Karty Dużej Rodziny (BKDR) i Karty Aktywnego Seniora (KAS) – za okazaniem stosownych dokumentów i tylko na spektakle z repertuaru Teatru Szkolnego.

 

bilet ulgowy przysługuje: uczniom, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom nieposiadającym Karty Aktywnego Seniora, osobom z niepełnosprawnością – za okazaniem stosownych dokumentów i tylko na spektakle z repertuaru Teatru Szkolnego.

GODZINY PRACY KASY

Kasa biletowa znajdująca się w holu Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego, ul. H. Sienkiewicza 14, jest czynna godzinę przed spektaklem. Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży! Bilety na zarezerwowane wcześniej miejsca wykupić można w kasie jedynie w dniu spektaklu.

FORMY PŁATNOŚCI

Płatność: gotówka, karta. Przelew tylko w przypadku faktury, po uprzednim ustaleniu z pracownikiem kasy.

Nie przewiduje się zwrotu zakupionych biletów, z wyjątkiem sytuacji, gdy spektakl zostanie odwołany lub nastąpi zmiana w repertuarze. Wówczas dokonany zostanie zwrot ceny zakupu w formie, w jakiej dokonano zapłaty lub Widz otrzyma możliwość uczestniczenia w innym spektaklu, zaproponowanym przez Akademię.

INFORMACJE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
Widzów poruszających się na wózkach informujemy, że z powodu ograniczeń architektonicznych dostępne są dla nich jedynie wydarzenia odbywające się na głównej sali Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego. Pracownicy Akademii zobowiązani są do udzielenia wszelkich informacji związanych z ograniczeniami w dostępie na prośbę Widza.

Pracownicy Akademii zobowiązani są do zapewniania niezbędnej pomocy w dostaniu się na spektakl widzom z ograniczoną sprawnością ruchową – o ile taka potrzeba zostanie zgłoszona przed zakupem biletu na spektakl. Z uwagi na bezpieczeństwo przeciwpożarowe liczba osób na wózkach na spektaklach w sali Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego jest ograniczona i uzależniona od liczby miejsc na danym spektaklu; o szczegóły proszę pytać obsługę przy rezerwacji biletów. W przypadku wydarzeń odbywających się w salach na I i II piętrze budynku Akademii informujemy, iż nie ma możliwości zapewnienia wygodnego i bezpiecznego dostępu dla osób poruszających się na wózkach lub w inny sposób ograniczonych ruchowo.

DRODZY WIDZOWIE! Prosimy o punktualne przybycie do Teatru – minimum 20 minut przed wybranym spektaklem. Spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani na widownię. DZIĘKUJEMY! 

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.