BILETY

CENNIK BILETÓW
20 zł – bilet normalny
15 zł – bilet ulgowy
10 zł – BKDR, KAS, grupowy (powyżej 10 osób)

bilet ulgowy przysługuje: uczniom, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom nie posiadającym Karty Aktywnego Seniora, osobom z niepełnosprawnością – za okazaniem stosownych dokumentów – tylko na spektakle z repertuaru Teatru Szkolnego
bilet za 10,00 zł – przysługuje grupom zorganizowanych powyżej 10 osób oraz posiadaczom Białostockiej Karty Dużej Rodziny (BKDR) i Karty Aktywnego Seniora (KAS) – za okazaniem stosownych dokumentów – tylko na spektakle z repertuaru Teatru Szkolnego
*szczegółowe informacje w REGULAMINIE

SPRAWDŹ REPERTUAR

Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie: 85 743 54 53 (codziennie w godz. 9.00-19.00).

Rezerwacje na spektakl pt.: POBUDKA przyjmowane są od dnia 28.01.2019. Bilety w jednolitej cenie 20 zł, zniżki nie obowiązują.
——————————————————————————————

SPRZEDAŻ BILETÓW

godziny pracy kasy biletowej w lutym:

  • 16-17 lutego – w godz. 17:30-19:00.

Przypominamy, że zwrot zakupionych biletów możliwy jest tylko w przypadku, gdy spektakl zostanie odwołany lub nastąpi zmiana w repertuarze.

UWAGA! Godziny pracy kasy są zmienne, aktualne są zawsze podane na stronie internetowej oraz w siedzibie WSL.

——————————————————————————————

Płatność: gotówka, przelew (tylko w przypadku faktury, po uprzednim ustaleniu z pracownikiem kasy).

Nie przewiduje się zwrotu zakupionych biletów, z wyjątkiem sytuacji, gdy spektakl zostanie odwołany lub nastąpi zmiana w repertuarze. Wówczas dokonany zostanie zwrot ceny zakupu w formie w jakiej dokonano zapłaty lub Widz otrzyma możliwość uczestniczenia w innym spektaklu, zaproponowanym przez WSL.
*szczegółowe informacje w REGULAMINIE

INFORMACJE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
Widzów poruszających się na wózkach inwalidzkich informujemy, że z powodu ograniczeń architektonicznych dostępne są dla nich jedynie wydarzenia odbywające się na głównej sali Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego.
Pracownicy WSL zobowiązani są do udzielenia wszelkich informacji związanych z ograniczeniami w dostępie na prośbę Widza.
Pracownicy WSL zobowiązani są do zapewniania niezbędnej pomocy w dostaniu się na spektakl widzom z ograniczoną sprawnością ruchową – o ile taka potrzeba zostanie zgłoszona przed zakupem biletu na spektakl.
Z uwagi na bezpieczeństwo przeciwpożarowe na sali Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego nie mogą przebywać w tym samym czasie więcej niż 2 osoby na wózkach inwalidzkich.
W przypadku wydarzeń odbywających się w salach na I i II piętrze budynku WSL informujemy, iż nie ma możliwości zapewnienia dostępu dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich lub w inny sposób ograniczonych ruchowo.