terminy zerowe
5.07 – godz. 17:00 – emisja głosu II rok
– opieka – A. Dwulit, M. Ołdziejewska, M. Ozga, K. Kulikowski – sala 103
5.07 – godz. 20:00 – dyplom III roku TTL
– egzamin studentki Anity Piotrowskiej – opieka – A. Dworakowski – sala teatralna
Sesja
6.07 – godz. 11:00 – elementarne zadania aktorskie I rok
– opieka – K. Ogłoza – sala 216
6.07 – godz. 14:00 – sceny dialogowe prozą II rok
– opieka – Ł. Lewandowski – sale 114, 216
7.07 – godz. 10:00 – pokaz prac zaliczeniowych TTL
– foyer sali teatralnej
7.07 – godz. 13:00 – sceny dialogowe wierszem II rok
– opieka – A. Gajewska – sala 306
8.07 – godz. 10:00 – podstawy animacji I rok
– opieka M. Rau, A. Stasiulewicz, M. Cempura – sala 306
8.07 – godz. 14:00 – współczesne techniki lalkowe II rok
– opieka – P. Czarnecka – sale 205, 206, 207
8.07 – godz. 17:00 – praca z aktorem w planie lalkowym III rok RTL
– egzamin Agaty Nierzwickiej – opieka – B. Bielenia – sala teatralna
9.07 – godz. 17:00 – zadania aktorskie z przedmiotem I rok
– opieka – M. Smaczny – sala 214
10.07 – godz. 11:30 – elementarne zadania aktorskie I rok
– opieka – S. Janowicz – Dobrowolska – sala 214,
po egzaminie odbędzie się omówienie pracy z kamerą III roku – opieka – Kinga Dębska
11.07 – godz. 19:00 – klasyczne techniki lalkowe II rok
– opieka – Ł. Grzeszczyk – sala 207
11.07 – godz. 20:00 – interpretacja prozy I rok
– opieka K. Siergiej – sala 214
12.07 – godz. 11:30 – sceny dialogowe prozą II rok
– opieka A. Stela – sala 206
12.07 – godz. 15:30 – teatr ożywionej formy III rok
– opieka N. Sakowicz- sala 214
12.07 – godz. 17:00 – praca z aktorem II rok RTL
– opieka R. Szumski – sala 215
13.07 – godz. 10:00 – zadania aktorskie z przedmiotem I rok
– opieka – P. Damulewicz, M. Stasiulewicz, M. Zalewski – sala 216
13.07 – godz. 17:00 – praca z aktorem w planie lalkowym II rok RTL
– egzamin studenta Wasila Daszkewicza – opieka – W. Kobrzyński, H. Radzikowska – sala 301
14.07 – godz. 15:30 – zaległy egzamin aktorski Antoniny Bruhl z pracy nad rolą z III roku
– opieka – S. Janowicz-Dobrowolska – parking za salą teatralną
14.07 – godz. 16:30 – teatr ożywionej formy III rok
– opieka – B. Piotrowski – sale 216, 306
14.07 – godz. 18:00 – zadania aktorskie z przedmiotem I rok
– opieka – M. Smaczny – sala 214
14.07 – godz. 20:00 – czytanie autorskich dramatów Agaty Nierzwickiej i Pavliny Oklestekovej
– opieka – R. Jarosz – sala 114
15.07 – godz. 10:00 – praca z aktorem w planie lalkowym III rok
– egzamin studentki Pavliny Okleštekovej – opieka – B. Bielenia – sala 215
15.07 – godz. 11:00 – Praca z aktorem III rok RTL
– egzamin studenta Tymoteusza Sarosieka – opieka A. Biziuk – sala teatralna
15.07 – godz. 13:30 – teatr ożywionej formy III rok
– opieka – B. Piotrowski – sala 301
15.07 – godz. 17:00 – teatr ożywionej formy III rok
– opieka – B. Piotrowski – sale 216, 214
16.07 – godz. 10:00 – obrona egzemplarzy – seminarium III, IV rok RTL
– sala 306
16.07 – godz. 14:00 – praca nad rolą III rok
– opieka M. Bartnikowski, M. Bikowski – sale 216, 103