IRK CZAS START!

Myślisz o studiach w naszej uczelni?

Od 8 maja 2023 r. możesz rejestrować się w systemie Internetowej Rekrutacji Kandydatów na trzy specjalności: aktorstwo, reżyserię i technologię teatru lalek.

Kliknij TUTAJ i dowiedz się więcej [link do źródła zewnętrznego].

Zapraszamy i życzymy Ci powodzenia!

Siłą naszej uczelni jest różnorodność zajęć praktycznych oraz indywidualne podejście do każdej osoby studiującej i szacunek do jej/jego/ich poszukiwań twórczych. Stworzyliśmy nowatorski program kształcenia, który na bieżąco dostosowujemy do potrzeb współczesnego teatru.

Zdjęcie przedstawia studentów III roku aktorstwa: Jakuba i Stanisława, fot. Tomasz Pienicki