JUWENALIA ARTYSTYCZNE

Już w najbliższą sobotę, 13 maja dwie studentki naszej uczelni: Łucja Mucha oraz Julia Fidelus wystąpią ze swoimi etiudami w Warszawie podczas Juwenaliów Artystycznych, organizowanych przez Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina oraz Akademię Teatralną.
Zgodnie z hasłem przewodnim wydarzenia, którym są bajki, aktorki zaprezentują swoje bajkowe etiudy o godz. 18 w Sali im. H. Melcera w Uniwersytecie Muzycznym, ul. Okólnik 2.
Wstęp na Juwenalia Artystyczne jest wolny dla wszystkich osób studiujących, a pełny program znajdziecie na załączonym plakacie.
Zapraszamy do studenckiego świata jak z bajki!