WYSTAWA PRAC STUDENTEK TTL

We wtorek, 6 lipca prof. Andrzej Dworakowski otworzył w foyer Teatru Szkolnego wystawę prac studentek I i II roku technologii teatru lalek. Karolina Krot, Weronika Michalec, Anita Piotrowska oraz Magdalena Dąbrowska zaprezentowały lalki, maski, projekty scenografii, grafiki, rysunki, prace malarskie oraz rzeźbiarskie – m.in. odlewy gipsowe oraz silikonowe.

Zapraszamy studentów i pracowników do oglądania wystawy.

Kierunek „Technologia teatru lalek” realizowany jest w ramach projektu „Nowa jakość kształcenia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Wiedza Edukacja Rozwój. Projekt realizowany w ramach konkursu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju: Zintegrowane Programy Uczelni w ramach Ścieżki I Działanie 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych Oś III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju.