ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD NASZYCH PIERWSZAKÓW!

Nawet największe zniechęcenie i blazę można przezwyciężyć… wspólnym działaniem. Rozglądajmy się wokół siebie i czytajmy małe sygnały, które podsuwa nam codzienność. Wspierajmy się wzajemnie i angażujmy w ważne sprawy. A ponad wszystko, pamiętajmy, że choć esencja Świąt jest najważniejsza, możemy jej w pełni doświadczyć tylko w dobrej i życzliwej atmosferze.

Wraz z studentkami i studentami pierwszego roku ślemy Wam wszystkim, a w szczególności artystycznej braci akademickiej w całym kraju, najserdeczniejsze życzenia!