PORADNIA STUDENCKA ZAPRASZA!

Jeśli masz pytania dotyczące kierunków studiów w naszej uczelni, życia studenckiego, czy np. cen za wynajem mieszkań w Białymstoku – skorzystaj z usług poradni studenckiej w ramach TY!godnia otwartego w ATB! Bezpośrednio, bez cenzury, za to z szacunkiem i empatią!

Jak to zrobić?

Napisz mail na adres psatbialystok@gmail.com i zaproponuj datę oraz godzinę spotkania na Skype. W mailu podaj swoje imię, kontakt na Skype oraz kierunek, którym jesteś zainteresowany_a: aktorstwo, reżyseria lub technologia teatru lalek. Możesz również wybrać z listy na dole osobę, z którą chcesz się spotkać. Dostaniesz zwrotne potwierdzenie spotkania na Skype.

Jeśli wolisz komunikować się pisemnie, napisz pytania na adres mailowy: psatbialystok@gmail.com lub dm na nasz Instagram @akademiateatralnabialystok

Poradnia będzie działać przez cały TY!dzień otwarty (25-30.04), jednak w zależności od Waszych potrzeb, możemy przedłużyć jej funkcjonowanie.

Do napisania / zobaczenia / pogadania!

Spotkaj się z:

I rok, aktorstwo: Mirella, Marta, Agata, Ewelina, Martyna, Alex, Antonina, Szymon
I rok, technologia teatru lalek: Magdalena
II rok, aktorstwo: Agnieszka, Filip, Sylwia, Kuba, Maciej, Michał
III rok, aktorstwo: Antek, Magdalena, Oskar
III rok, reżyseria: Gosia
IV rok, aktorstwo: Patryk, Agata

Grafika: Małgorzata Józefowicz

Studentka Ewelina zaprasza do korzystania z poradni