TY!DZIEŃ OTWARTY: ZWIEDZANIE UCZELNI

Prorektor Marta Rau opowiada w ramach TY!godnia otwartego ATB o naszym pięknym, zabytkowym budynku i pokazuje jego najskrytsze zakamarki, do których na co dzień wolno wchodzić tylko wtajemniczonym: magazyn lalek czy kulisy Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego. Zobacz, gdzie się uczą młodzi aktorzy, reżyserzy i studenci technologii teatru lalek, gdzie odpoczywają i jedzą posiłki i do czego służy im tzw. tramwaj.

🙋🏼‍♀️ Marta Rau – prorektor Akademii Teatralnej ds. Filii w Białymstoku, aktorka, reżyserka, pedagożka, współtwórczyni Teatru K3 i Teatru 3/4 Zusno; koordynatorka i producentka szeregu spektakli i wydarzeń kulturalnych.

kamera: Tomasz Pietrzak
montaż Dawid Mkrtchyan
muzyka: Battle ground – Jumbo Dome climber (feat. Shanedome- Mike Block) Head bangerz – Jumbo In the sky – Otis Mcdonald Jack and Jill – Otis Mcdonald Jazz o clock – Brent Bourgeois Nature 2.0c- Adam Kootman Robot unicorn – Man DeLorean The drip step – Jumbo Tour guide – Jumbo Where we wont go – Trout recording