NASZE SPEKTAKLE NA 11. FORUM MŁODEJ REŻYSERII

Dwa spektakle studentek IV roku reżyserii zakwalifikowały się do udziału w 11. Forum Młodej Reżyserii, które odbędzie się w dniach 19-21 listopada br. w Krakowie. Mowa o przedstawieniach: “Oczy? Uszy? Ogon?” Anity Piotrowskiej oraz “Będzie znak” Gosi Dębskiej. Gosi i Anicie serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry odbiór komisji konkursowej.

Organizatorem 11. Forum Młodej Reżyserii 2021 jest Akademia Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Jego wydarzenia jest podniesienie kompetencji artystycznych uczestniczek i uczestników oraz promocja młodych reżyserek i reżyserów poprzez prezentację osiągnięć artystycznych studentek/studentów kierunku reżyseria. Prezentacja prac reżyserskich jest platformą dającą możliwości nawiązania kontaktów zawodowych oraz szansą na debiut teatralny, zważywszy na udział w przeglądzie dyrektorek i dyrektorów polskich teatrów.
Forum Młodej Reżyserii ma charakter konkursowy.

Przypominamy, że Nagrodę Główną 9. FMR zdobył nasz student Marek Idzikowski za spektakl “Odmęt”.

“Uszy? Oczy? Ogon?” w reż. Anity Piotrowskiej, fot. Hubert Pezowicz, na zdjęciu Aleksandra Sapiaska

“Będzie znak” w reż. Gosi Dębskiej, fot. Hubert Pezowicz, na zdjęciu Mateusz Trzmiel