INAUGURACJA ROKU AKADEMICKIEGO 2021/22

Prorektor ds. Filii w Białymstoku

Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza W Warszawie

zaprasza Wykładowców, Studentów i Pracowników Akademii Teatralnej na uroczystość

Inauguracji Roku Akademickiego 2021/2022

4 października 2021, godz. 11:00

w sali Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego w Białymstoku, ul. Sienkiewicza 14

Hymn państwowy

Otwarcie uroczystości i przemówienia okolicznościowe

Ślubowanie i immatrykulacja

Gaude Mater Polonia

Wręczenie dyplomów

Przemówienie przedstawiciela studentów

Wykład inauguracyjny dr Katarzyny Kasi pt. Studia wyższe jako performans

Gaudeamus

WIECZORNA CZĘŚĆ UROCZYSTOŚCI – Monodram Karoliny Martin “Trzy ćwierci do śmierci”, godz. 20:15, Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego

UWAGA!

Zgodnie z Zarządzeniem Rektora Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie nr 33/2021 z dn. 23.09.2021 wstęp do budynków Akademii, począwszy od 29.09.2021 mają wyłącznie osoby w pełni zaszczepione albo posiadające aktualny negatywny wyniku testu RT-PCR lub antygenowego na obecność wirusa Sars-Cov-2 (wykonanego w punkcie diagnostycznym maksymalnie 7 dni przed okazaniem).

Zaświadczenia szczepienne / wyniki testów będą weryfikowane przez pracowników uczelni. Dane osobowe nie będą gromadzone i przetwarzane przez Akademię Teatralną.