SZUKAMY PORTIERA

Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku zatrudni pracownika_cę na stanowisko:

PORTIER (treść ogłoszenia)

Do zadań nowego pracownika_cy będzie należeć obsługa ruchu osób wchodzących i wychodzących na teren Uczelni, prowadzenie rejestrów, wydawanie i ewidencja kluczy, odbiór korespondencji i paczek.

Wymagania konieczne to: wykształcenie na poziomie zawodowym lub średnim, doświadczenie w pracy min. 2 lata, wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i dyspozycyjność, spostrzegawczość i umiejętność dostrzegania szczegółów, cierpliwość w wykonywaniu pracy oraz w kontakcie ze studentami, precyzyjność, wrażliwość, dokładność, zdolność koncentracji uwagi oraz dobra kondycja wzrokowo-ruchowa, umiejętność pracy pod presją czasu bez uszczerbku dla jakości wykonywanych zadań.

Mile widziana znajomość języków obcych oraz znajomość systemów alarmowych p.poż.

Oferujemy: zatrudnienie w wymiarze 1/1 etatu, pracę w równoważnym systemie czasu pracy, głównie w godzinach 7:00-19:00, zatrudnienie na czas określony.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z portfolio drogą elektroniczną na adres: malgorzata.dabrowicz@e-at.edu.pl do dnia 13 października 2021 roku do godziny 16.00.

Przewidujemy zatrudnienie w październiku 2021 r.