PRACA W BIURZE OBSŁUGI TOKU STUDIÓW

Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko Specjalista ds. administracyjnych w Biurze Obsługi Toku Studiów (treść ogłoszenia)

Do zadań podstawowych przypisanych stanowisku należy obsługa bieżących spraw administracyjnych związanych z realizacją  toku studiów.

Wymagania konieczne:

• wykształcenie wyższe (preferowany profil: prawo, administracja, finanse, zarządzanie),
  • doświadczenie w pracy min. 5 lat,
  • znajomość systemów komputerowych min. w zakresie MS Office,
  • znajomość zagadnień z zakresu wydawania decyzji administracyjnych,
  • umiejętność sporządzania pism oficjalnych i urzędowych,
  • znajomość Ustawy o szkolnictwie wyższym,
  • znajomość procesów z zakresu kontroli zarządczej,
  • wysoka kultura osobista i komunikatywność w kontaktach międzyludzkich oraz umiejętność pracy w zespole,
  • cierpliwość w wykonywaniu pracy oraz w kontakcie ze studentami, precyzyjność, wrażliwość, dokładność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Wymagania dodatkowe:

• znajomość języków obcych,
  • doświadczenie pracy w Uczelni Wyższej.

Oferujemy:

• zatrudnienie w wymiarze 1/1 etatu,
  • praca w podstawowym systemie czasu pracy, w godzinach 8:00-16:00,
  • okres zatrudnienia: czas określony,
  • miejsce wykonywania obowiązków zawodowych: Białystok.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do 29 października 2021 do godziny 9:00 na adres: malgorzata.dabrowicz@e-at.edu.pl  Przewidujemy zatrudnienie w listopadzie 2021 roku.

Przesyłając CV przekazujecie Państwo dane osobowe, których administratorem będzie Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, która będzie je przetwarzać w celu przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji o tym, jak wykorzystujemy Państwa dane i jakie uprawnienia Państwu przysługują, znajdą Państwo pod linkiem: http://akademia.at.edu.pl/administracja/obowiazujace-dokumenty/rodo/  W razie pytań prosimy o kontakt z naszym inspektorem danych osobowych pod adresem e-mail iod@at.edu.pl lub w naszej siedzibie.

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.