REŻYSERIA: REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA

🔴 Studiuj reżyserię w wielu wymiarach 🔴

Jeśli zawsze chciałeś_aś studiować reżyserię…
Jeśli pociąga Cię teatr formy, plastyczny…
Jeśli myślisz obrazem i metaforą…
Jeśli marzysz o tym, by rozwijać swój twórczy potencjał i zdobyć konkretne zawodowe umiejętności…

Weź udział w rekrutacji uzupełniającej na kierunek reżyseria! Siłą naszej uczelni jest indywidualne podejście do każdej studentki i każdego studenta oraz szacunek dla jego_jej poszukiwań twórczych.

 Przejdź do informacji na temat terminów i warunków egzaminów wstępnych >>>

Nasze studia kompleksowo przygotują cię do realizacji spektakli teatralnych oraz pozyskiwania grantów na produkcję przedsięwzięć artystycznych. Kadra zadba o to, byś swoje wartości, wrażliwość i wyobraźnię umiał_a wyrażać językiem teatru plastycznego.

Do Twojej dyspozycji są sale i zaplecze techniczne, w którym można eksperymentować pod okiem specjalistów.

Dzięki tym studiom poznasz korzyści wynikające ze ścisłej współpracy ze społecznością studencką: aktorkami i aktorami oraz technolog(żk)ami teatru lalek.

Warsztat typowo reżyserski wzbogacisz o dodatkowe umiejętności, m.in. zajęcia aktorskie, pracę z kamerą i mikrofonem, budowę lalek, animację poklatkową.

W toku studiów będziesz mieć możliwość prezentacji swojej twórczości w Teatrze Szkolnym im. Jana Wilkowskiego, uczestniczenia w warsztatach mistrzowskich oraz festiwalach teatralnych w Polsce i za granicą, pracy ze społecznością lokalną, korzystania z programu Erasmus+.

Absolwentki i absolwenci naszej uczelni pracują w niemal wszystkich teatrach lalek lub zakładają własne teatry niezależne (m.in. Teatr Papahema, Malabar Hotel, Grupa Coincidentia). Wielu z nich znajduje również zatrudnienie w teatrach dramatycznych czy radiu i telewizji.

KONTAKT

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie
Filia w Białymstoku
ul. Henryka Sienkiewicza 14
15-092 Białystok

Biuro Obsługi Toku Studiów (dziekanat): +48 85 743 50 86, bots.fb@e-at.edu.pl

____________

fot. Gosia Żuk / Zukography
set design: Karolina Maksimowicz