Austeria i Stand-up w TCN

Zapraszamy do Teatru Collegium Nobilium w Warszawie na kilka pokazów spektakli wyprodukowanych w naszej Filii. To jedna z rzadkich okazji, aby zobaczyć nasze produkcje poza sceną Teatru Szkolnego.

Autorskie przedstawienie Aleksandry Gosławskiej STAND-UP będzie prezentowane 11 i 12 października o godz. 19:30 w Sali im. Jana Kreczmara.

Inspiracją do powstania “Stand-upu” była zapaść serca na pierwszym roku akademii teatralnej.
Potem było tylko gorzej.
Żartuję.
Ale czy żałuję?

Nazywam się Aleksandra Gosławska, dla przyjaciół Alex i uwielbiam się śmiać. Zwłaszcza z siebie. A powodów jest sporo: 5 lat zdawania do szkół teatralnych, prawie 30 nieudanych egzaminów wstępnych, 4 wizyty na SOR-ze.

Kliknij i przejdź na stronę TCN poświęconą spektaklowi [link zewnętrzny]

Spektakl dyplomowy „Austeria” w reż. Seba Majewskiego będzie można zobaczyć 13 i 14 października o godz. 19:00 na Scenie Głównej TCN.

W erudycyjnym, pełnym perełek tekście Wanda Rutkiewicz spotyka Sinead O’Connor, a świętym Gralem okazuje się uran. Mocno rozpędzona wyobraźnia nakręca też ten spektakl pod względem inscenizacyjnym: kulminacyjna scena zbiorowa w rytm Bolera Ravela, jedna z wielu świetnych choreografii w tym przedstawieniu, ma energię, przy której bledną nawet zabawy z wiertarkami i maszyną do waty cukrowej. Każdy ma tu miejsce na mocne solo, ale siłą młodej obsady jest to, że cały czas znakomicie współpracuje ze sobą. [Przemysław Gulda]

Wstęp na spektakl jest bezpłatny.

Kliknij i przejdź na stronę TCN poświęconą spektaklowi [link zewnętrzny]

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.