Nagrodzeni w Koszalinie

Serdecznie gratulujemy naszemu wykładowcy – Błażejowi Piotrowskiemu otrzymania Nagrody Głównej i Nagrody Młodych Widzów 11. Festiwalu Debiutów w Monodramie „Strzała Północy” w Koszalinie za spektakl „Historia Księcia H.” w reż. Jacka Malinowskiego z repertuaru Białostockiego Teatru Lalek!
Z serca winszujemy również naszej studentce Aleksandrze Gosławskiej zdobycia dwóch wyróżnień festiwalu, w tym „Uwaga Nadzieja”, za autorski spektakl „Stand-up”, którego opiekunem artystycznym jest Błażej Piotrowski.
Festiwal Debiutów w Monodramie „Strzała Północy” organizuje Teatr Propozycji Dialog im. Henryki Rodkiewicz. Odbywał się on w dniach 5 – 8 października 2023 roku.