POKÓJ WASZEMU DOMOWI – SPEKTAKL DYPLOMOWY

Zapraszamy w ostatni weekend maja do Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego na pokazy spektaklu dyplomowego w wykonaniu studentek IV roku: Kateryny Bondarenko, Darii Holovchanskiej i Lesi Pasichnyk.

GRAMY:
28 maja (sobota), godz. 18:00
29 maja (niedziela), godz. 18:00

Miejsce: Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku, Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego, ul. H. Sienkiewicza 14
Bilety: 15 – 25 zł, WIĘCEJ >>>
Przygotowaliśmy specjalną pulę darmowych wejściówek dla uchodźczyń_ów z Ukrainy.
Rezerwacje miejsc: wyłącznie telefonicznie pod numerem 85 743 54 53 (poniedziałek–piątek, w godz. 9:00-15:00)

Opis spektaklu:

Nasz spektakl to połączenie etiud, które współdzielą temat i proces powstawania… Słowo “połączenie” jest tutaj ważne!

Hej, czy kiedykolwiek stałeś na progu starego domu i słyszałeś, jak ściany do ciebie przemawiają? Wędrujesz po pokojach, natrafiasz na śmieci wczorajszych myśli i plamy pozostawione przez czyjś cień? A czy kiedykolwiek zbierałeś mozaikę wspomnień z całego świata? I niby po raz pierwszy (ale, tak naprawdę, kolejny) kładłeś pierwszą cegłę? A ty siejesz, bo na pewno będzie rosło. Bo jest czas na rozsypywanie i czas na zbieranie kamieni.

POKÓJ WASZEMU DOMOWI
spektakl dyplomowy