Informacja dla osób o szczególnych potrzebach, w tym osób z niepełnosprawnościami

Jeśli rozważasz studia w Akademii Teatralnej w ramach programu ERASMUS+, to zachęcamy do:

·       zapoznania się z informacjami o tym, jak dostosowane są nasze budynki i ich otoczenia oraz jakich utrudnień możesz się spodziewać

Deklaracja dostępności:

1. Białystok
  2. Warszawa (link zewnętrzny)

·       poznania procedur wewnętrznych, które mogą być istotne dla osób o szczególnych potrzebach w tym z niepełnosprawnościami

1. Regulamin wsparcia osób o szczególnych potrzebach
  2. Regulamin odbywania studiów w Akademii Teatralnej (link zewnętrzny)
  3. Kodeks etyki (link zewnętrzny)
  4. Statut Akademii Teatralnej (link zewnętrzny)

·     sprawdzenia, czy zakładane efekty kształcenia na wybranym kierunku są możliwe do osiągnięcia przy Twoim stopniu sprawności; jeśli masz wątpliwości – porozmawiaj z nami.

1. Dla osób posługujących się językiem angielskim (wraz z opisem przedmiotów)
  2. Dla studentów posługujących się językiem polskim
  3. Efekty uczenia się

·       kontaktu przed podjęciem decyzji: opisz nam swoje potrzeby, możliwości i ograniczenia, a następnie umów się na rozmowę z koordynatorką dostępności Akademii oraz koordynatorką programu Erasmus+, pomogą Ci lepiej poznać możliwości i ograniczenia uczelni

Koordynatorzy programu Erasmus+: https://atb.edu.pl/erasmus-2021-2027/

Koordynatorka ds. Dostępności: Anna Lach

• telefon: 0048 85 743 54 53 int. 35
  • e-mail: dostepnosc@e-at.edu.pl
  • Korespondencyjnie: Koordynator ds. dostępności, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, ul. Miodowa 22/24, 00-246 Warszawa

Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza pracuje nad rozwiązaniami, które będą stopniowo zwiększać jej dostępność w różnych aspektach. Zachęcamy więc do kontaktu i rozmowy, by wypracować indywidualne rozwiązania, które będą satysfakcjonujące dla obu stron.