(NIE)GRZECZNA

(Nie)Grzeczna to historia Lusi, dziewczynki, która przystosowując się do oczekiwań innych osób powoli traci swoją tożsamość… Jest ładna, pilna, cichutka… i nieszczęśliwa. Z pogodnej, pełnej życia dziewczynki, staje się po prostu… grzeczna. Tak grzeczna, że aż pewnego dnia… znika.

Ale czy na pewno? Czy na zawsze? A może jest jakiś sposób, by Lusia odzyskała radość i… siebie?

Historia inspirowana książką Gro Dahle “Grzeczna” to opowieść o dążeniu do ideału, komunikacji z drugim człowiekiem i odkrywaniu siebie. Opowieść, która dzieciom pomoże zrozumieć samych siebie, a dorosłym – pozwoli lepiej zrozumieć dzieci.

Projekt zrealizowany na podstawie książki Gro Dahle pt.: “Grzeczna” (tłum. Helena Garczyńska) przez studentki III roku kierunku aktorskiego WSL w ramach przedmiotu Teatr Ożywionej Formy.

występują: Julia Dyga, Anna Złomańczuk
opieka pedagogiczna: Artur Dwulit, Agnieszka Makowska