INFORMACJE DLA WIDZÓW

UWAGA! W piątek, 29 marca telefoniczne rezerwacje na pokazy nie będą przyjmowane. Zapraszamy do kontaktu we wtorek, 2 kwietnia.

CENNIK BILETÓW

30 zł – bilet normalny
20 zł – bilet ulgowy
15 zł – bilet grupowy (min. 10 osób) oraz dla posiadaczy Białostockiej Karty Dużej Rodziny i Karty Aktywnego Seniora

REZERWACJE: wyłącznie telefoniczne:  +48 85 743 54 53 (pon. – pt., w godz. 9:00-15:00)

bilet za 15 zł przysługuje: posiadaczom Białostockiej Karty Dużej Rodziny (BKDR) i Karty Aktywnego Seniora (KAS) – za okazaniem stosownych dokumentów i tylko na spektakle z repertuaru Teatru Szkolnego.

bilet ulgowy przysługuje: uczniom, studentom do 26 roku życia, emerytom i rencistom nieposiadającym Karty Aktywnego Seniora, osobom z niepełnosprawnością – za okazaniem stosownych dokumentów i tylko na spektakle z repertuaru Teatru Szkolnego.

GODZINY PRACY KASY

Kasa biletowa znajdująca się w holu Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego, ul. H. Sienkiewicza 14, jest czynna godzinę przed spektaklem. Uwaga! Nie prowadzimy przedsprzedaży! Bilety na zarezerwowane wcześniej miejsca wykupić można w kasie jedynie w dniu spektaklu.

FORMY PŁATNOŚCI

Płatność: gotówka, karta. Przelew tylko w przypadku faktury, po uprzednim ustaleniu z pracownikiem kasy.

Nie przewiduje się zwrotu zakupionych biletów, z wyjątkiem sytuacji, gdy spektakl zostanie odwołany lub nastąpi zmiana w repertuarze. Wówczas dokonany zostanie zwrot ceny zakupu w formie, w jakiej dokonano zapłaty lub Widz otrzyma możliwość uczestniczenia w innym spektaklu, zaproponowanym przez Akademię.

INFORMACJE DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ
Widzów poruszających się na wózkach informujemy, że z powodu ograniczeń architektonicznych dostępne są dla nich jedynie wydarzenia odbywające się na głównej sali Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego. Pracownicy Akademii zobowiązani są do udzielenia wszelkich informacji związanych z ograniczeniami w dostępie na prośbę Widza.

Pracownicy Akademii zobowiązani są do zapewniania niezbędnej pomocy w dostaniu się na spektakl widzom z ograniczoną sprawnością ruchową – o ile taka potrzeba zostanie zgłoszona przed zakupem biletu na spektakl. Z uwagi na bezpieczeństwo przeciwpożarowe liczba osób na wózkach na spektaklach w sali Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego jest ograniczona i uzależniona od liczby miejsc na danym spektaklu; o szczegóły proszę pytać obsługę przy rezerwacji biletów. W przypadku wydarzeń odbywających się w salach na I i II piętrze budynku Akademii informujemy, iż nie ma możliwości zapewnienia wygodnego i bezpiecznego dostępu dla osób poruszających się na wózkach lub w inny sposób ograniczonych ruchowo.

DRODZY WIDZOWIE! Prosimy o punktualne przybycie do Teatru – minimum 20 minut przed wybranym spektaklem. Spóźnieni widzowie nie będą wpuszczani na widownię. DZIĘKUJEMY!