U PANIEN MORTEES

Często towarzyszy ci uczucie beznadziei i bezradności? Chodzisz smutny i bez energii? A może nie umiesz poradzić sobie z życiem? Panny Mortées na pewno znajdą dla Ciebie rozwiązanie!

Piękne kostiumy, elementy choreografii, ciekawa scenografia i niecodzienne użycie form lalkowych wciągają widza w tajemniczy i nieoczywisty świat teatru. Muzyka spaja wszystkie te elementy w lekką i przyjemną w odbiorze całość.

Czas trwania: ok. 30 minut
Obsada: Agnieszka Grębosz, Natalia Sacharczuk, Patrycja Kowalewska
Opieka pedagogiczna: Jacek Dojlidko, Agnieszka Makowska
Konsultacje scenograficzne: Julia Skuratova
Charakteryzacja: Olga Nawrocka
Aranżacje i kompozycje muzyczne: Agnieszka Grębosz
Pomoc techniczna: Paulina Kulas, Emil Lipski

W spektaklu U panien Mortées wykorzystane zostały fragmenty utworów:
Jean Teule, Patrice Leconte, SKLEP DLA SAMOBÓJCÓW, przekład: Bartosz Kędzierski
William Shakespear, HAMLET, przekład: Józef Paszkowski
William Shakespear, ROMEO I JULIA, przekład: Józef Paszkowski
William Shakespear, OTELLO, przekład: Józef Paszkowski
William Shakespear, ANTONIUSZ I KLEOPATRA, przekład: Leon Ulrich
opracowanie: Agnieszka Grębosz, Natalia Sacharczuk, Patrycja Kowalewska.
Jako ilustrację muzyczną wykorzystano następujące utwory:
LE JOLI GARCON ET MARILYN, muzyka: Etiene Andre Marie Perruchon, słowa: Claude Patrice Leconte
LA CHANSON DES TUVACHE, muzyka: Etiene Andre Marie Perruchon, słowa: Claude Patrice Leconte
LA PIETON RESCAPE, muzyka: Etiene Andre Marie Perruchon, słowa: Claude Patrice Leconte
LES CLIENTS HESITANTS, muzyka: Etiene Andre Marie Perruchon, słowa: Claude Patrice Leconte