FAUST

Każdy artysta pragnie stworzyć dzieło idealne, wznieść się ponad ludzkie ograniczenia. Co się dzieje w głowie człowieka, którego pragnienie jest tak wielkie, że zamienia się w destrukcyjną siłę, a otaczająca rzeczywistość staje się obłędem, chichotem świata? Czy należy wybierać między rodziną, a dążeniem do doskonałości? Czy istnieje mniejsze lub większe zło? Przeszkodą są nasi bliscy? A może my sami…

Zapraszamy na spotkanie z artystą – pisarzem, w jego pracowni skąpanej w kłębach dymu i oparach wosku, w której przedmioty zakrzywiają świat bohatera i skrywają jego największe lęki.

Projekt zrealizowany przez studentów III roku kierunku aktorskiego WSL w ramach przedmiotu Teatr ożywionej formy.

tekst: Faust Tomasza Mana
występują: Dominik Gorbaczyński, Małgorzata Nowacka, Michał Ferenc
opieka pedagogiczna: Artur Dwulit, Agnieszka Makowska
konsultacje scenograficzne: Julia Skuratova