KUBUŚ P.

Każdy z nas chyba zna tego Misia i jego Przyjaciół. Wielu miało lub ma swojego Kubusia na własnej półce z zabawkami. Ferajna ze Stumilowego Lasu nie tylko nas bawi, ale może też pomóc, chociażby w walce z potworami, które straszą w ciemności. Krótkie opowiadania z książki A. A Milne’a to naprawdę moc inspiracji, małych i dużych filozoficznych myśli, które tym razem przybrały postać autorskiej, lalkarskiej etiudy studentek Akademii Teatralnej. W tej miniaturze scenicznej na swój własny sposób przenoszą nas one w świat Misia o Bardzo Małym Rozumku.

Autorska etiuda studentki II roku reżyserii na WSL Anity Piotrowskiej, zrealizowana w ramach przedmiotu „Technika pracy z aktorem – sceny lalkowe”. W etiudzie wykorzystano fragment tekstu z książki „Kubuś Puchatek” Alana Alexandra Milne’a w tłumaczeniu Ireny Tuwim.

reżyseria: Anita Piotrowska
występują: Joanna Jakacka, Magdalena Bednarek, Magdalena Mówińska
opieka pedagogiczna: Bernarda Bielenia
muzyka: Marcin Nagnajewicz
czas trwania – 10 minut
wiek – bez ograniczeń

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.