11. Międzynarodowy Festiwal Szkół Lalkarskich LALKANIELALKA

11th International Festival of Puppetry Schools PUPPETNOPUPPET 

PROGRAM

LEGENDA / LEGEND

NS – nurt studencki / students’ presentations

NP – nurt profesjonalny / professional presentations

WT – wydarzenie towarzyszące / accompanying events

ATB TS – Akademia Teatralna, Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego / Theatre Academy, Jan Wilkowski School Theatre; (ul. Sienkiewicza 14 / 14 Sienkiewicza St.)

ATB TS Foyer – Akademia Teatralna, Foyer Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego / Theatre Academy, Foyer of Jan Wilkowski School Theatre; (ul. Sienkiewicza 14 / 14 Sienkiewicza St.)

ATB 103 – 306 – Akademia Teatralna, Sale nr 103 – 306 / Theatre Academy, Rooms no. 103 – 306; (ul. Sienkiewicza 14 / 14 Sienkiewicza St.)

BTL SG – Białostocki Teatr Lalek, Scena Główna / Białystok Puppet Theatre, Main Stage; (ul. Kalinowskiego 1 / 1 Kalinowskiego St.)

BTL SK – Białostocki Teatr Lalek, Scena Kameralna / Białystok Puppet Theatre, Studio Stage; (ul. Kalinowskiego 1 / 1 Kalinowskiego St.)

Teatr Wolność (Al. 1000-lecia Państwa Polskiego 2/12 / 2/12 1000-lecia Państwa Polskiego St.)

ZK – ZMIANA KLIMATU, Klub festiwalowy / Festival Club (ul. Warszawska 6 / 6 Warszawska St.)

 

15 CZERWCA / JUNE 15

Sobota / Saturday

10:00-17:00 – ATB 214

NIEMCY / Germany

ALICE GOTTSCHALK

MISTRZOWSKIE WARSZTATY DLA STUDENTÓW / MASTER WORKSHOPS FOR STUDENTS

RZECZY NA SZNURKACH – SPOTKANIE Z MARIONETKĄ / THINGS ON STRINGS’ – AN APPROACH TO THE STRING PUPPET

 

15:00-16:30 – ATB TS

Warszawa POLSKA / Warsaw POLAND

MACIEJ CEMPURA

WARSZTATY OTWARTE / OPEN WORKSHOPS

ZRÓBMY HAŁAS / MAKE SOME NOISE

 

16 CZERWCA / JUNE 16

Niedziela / Sunday

11:00-14:30 – ATB 213

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

OLENA BORDIUK, KATARZYNA MYSTKOWSKA

WARSZTATY OTWARTE / OPEN WORKSHOPS

NIESZABLONOWE KOSZULKI / UNTEMPLATED T-SHIRTS

 

11:00-13:00 – ATB 306

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

NASTIA MAGDZIAK, ZUZANNA PRACZUK 

WARSZTATY OTWARTE / OPEN WORKSHOPS

OPOWIEŚCI PISANE ŚWIATŁEM / STORIES WRITTEN IN LIGHT

 

14:00-16:00 – ATB 216

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

DARIA HOLOVCHANSKA

WARSZTATY OTWARTE / OPEN WORKSHOPS

PRZEDMIOT I PRZESTRZEŃ / OBJECT AND SPACE

 

17 CZERWCA / JUNE 17

Poniedziałek / Monday

9:00-18:00 – ATB 103, 214

Stany Zjednoczone / The United States

KEVIN AUGUSTINE

WARSZTATY MISTRZOWSKIE / MASTER WORKSHOPS

ZAJĘCIA Z TECHNIK LALKOWYCH I RZEŹBIENIA (BUNRAKU) / PUPPET TECHNIQUE & CARVING CLASS (BUNRAKU)

 

 18 CZERWCA / JUNE 18

Wtorek / Tuesday

10:00 – ATB 306

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

NS / ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

 

11:00 – ATB 114

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

WERNISAŻ / EXHIBITION OPENING

NASZA SZKOŁA, NASZE ŻYCIE / OUR SCHOOL, OUR LIFE

OPROWADZANIE KURATORSKIE / CURATOR’S TOUR: Kamil Kopania

 

12:00 – ATB TS

Kłajpeda LITWA / Klaipėda LITHUANIA 

Lublana SŁOWENIA / Ljubljana SLOVENIA 

TEATR LALEK W KŁAJPEDZIE oraz LUBLJAŃSKI TEATR LALEK / KLAIPĖDA PUPPET THEATRE and LJUBLJANA PUPPET THEATRE 

NP / TUNEL / TUNNEL 

 

13:00 – ATB TS Foyer

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

WERNISAŻ / EXHIBITION OPENING

LALKATOLALKA / PUPPETISPUPPET

OPROWADZANIE KURATORSKIE / CURATOR’S TOUR: Andrzej Dworakowski

 

15:00 – ATB 214

Praga CZECHY / Prague CZECH REPUBLIC

AKADEMIA SZTUK SCENICZNYCH / THE ACADEMY OF PERFORMING ARTS

 NS / WYSPA LEMURÓW. FIKCYJNA HISTORIA NATURALNA / ISLAND OF LEMURS. FICTITOUS NATURAL HISTORY

 

15:00 – ATB 302/2

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

NS / MIESZKANIE 302/2 / 302/2 APARTMENT

 

16:00 – ATB TS

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

CEREMONIA OTWARCIA / OPENING CEREMONY

 

18:00 – BTL SK

Białystok POLSKA / Białystok POLAND 

BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE

NP / JUTRO BĘDZIE PADAĆ…/ IT WILL RAIN TOMORROW

 

20:00 – BTL SG

Malovice CZECHY / Malovice CZECH REPUBLIC 

DIVADLO CONTINUO / DIVADLO CONTINUO 

NP / HIC SUNT DRACONES / HIC SUNT DRACONES 

 

21:30 – Rynek Kościuszki / Kościuszko Market Square

W JEDNYM RYTMIE / IN ONE RHYTHM

*spektakl plenerowy / outdoor spectacle

 

22:30 – ZK

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

KAPELA BRACI REJWÓW

KONCERT / CONCERT

*wstęp tylko dla uczestników Festiwalu / admission only for Festival participants

 

19 CZERWCA / JUNE 19

Środa / Wednesday

9:00 – 12:00 – ATB 103

UGANDA / UGANDA

JOSEPH TEBANDEKE

OTWARTE WARSZTATY MISTRZOWSKIE / MASTER WORKSHOPS/OPEN

ZAPOMNIENI / THE FORGOTTEN ONES

 

10:00 – ATB 214

Bratysława SŁOWACJA / Bratislava SLOVAKIA 

AKADEMIA SZTUK SCENICZNYCH / ACADEMY OF PERFORMING ARTS 

NS / PODRÓŻ BARNABY’EGO / BARNABY’S TRIP   

 

11:00 – ATB 306

Kijów UKRAINA / Kyiv UKRAINE 

KIJOWSKI NARODOWY UNIWERSYTET TEATRU, FILMU I TELEWIZJI IM. IWANA KARPOWICZA KARPENKO-KARYJEWA / KYIV NATIONAL IVAN KARPOVICH KARPENKO-KARY THEATRE, CINEMA AND TELEVISION UNIVERSITY 

NS / LEGENDA O DZIEWCZYNIE O IMIENIU GULJIAN / THE LEGEND OF GULJIYAN

 

12:00 – ATB 216

Bratysława SŁOWACJA / Bratislava SLOVAKIA 

AKADEMIA SZTUK SCENICZNYCH / ACADEMY OF PERFORMING ARTS 

NS / ALEGORIA DUSZY / ALLEGORY OF THE SOUL   

 

14:00, 16:00 – BTL Sala prób / BTL rehearsal room

Mediolan WŁOCHY / Milan ITALY

Teatr ELSINOR / Teatro ELSINOR

NP / MAKÀNI / MAKÀNI 

 

15:00 – ATB 302/2

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

NS / MIESZKANIE 302/2 / 302/2 APARTMENT

 

16:00 – ATB 306

Praga CZECHY / Prague CZECH REPUBLIC

AKADEMIA SZTUK SCENICZNYCH / THE ACADEMY OF PERFORMING ARTS

NS / WILKI W ŚCIANACH / THE WOLVES IN THE WALLS

 

17:00 – ATB TS

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

DOROTA BARANOWSKA, PAULA CZARNECKA

WT / DISABILITY / DISABILITY

 

18:00 – ATB TS

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

SEMINARIUM / SEMINAR

INKLUZYWNOŚĆ W TEATRZE / INCLUSIVENESS IN THEATRE

Moderatorka: Julianna Błaszczyk

 

18:30 – BTL SK

Białystok POLSKA / Białystok POLAND 

BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE

NP / PRZEMIANA / THE METAMORPHOSIS

 

20:00 – Teatr Wolność

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

TEATR WOLNOŚĆ 

NP / KSIĄŻĘ / PRINCE

 

20:30 – BTL SG

Białystok POLSKA / Białystok POLAND 

BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE

NP / PARTYCJA, KRÓLOWA SIECI – CYBERMUSICAL / PARTITION, QUEEN OF THE NETWORK – CYBERMUSICAL 

 

21:00 – ATB 103, 112

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

JULITA CHARYTONIUK, MAGDALENA WIEREMIEJUK, MARIA ŻYNEL

WT / WSZYSTKO MILKNIE KIEDY ŚPIEWAM/SOUND EXPERIENCE – FEEL INVITED

 

22:30 – ZK

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

OPEN STAGE

*wstęp tylko dla uczestników Festiwalu / admission only for Festival participants

 

20 CZERWCA / JUNE 20

Czwartek / Thursday

 9:00 – 16:00 – ATB 301

ESTONIA / ESTONIA

ERIK ALALOOGA

OTWARTE WARSZTATY MISTRZOWSKIE / MASTER WORKSHOPS/OPEN

PRAKTYCZNE WPROWADZENIE DO TEATRU PRZEDMIOTU / PRACTICAL INTRODUCTION TO OBJECT THEATRE

 

10:00, 12:00 – ATB 214

Wrocław POLSKA / Wrocław POLAND

AKADEMIA SZTUK TEATRALNYCH IM. STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W KRAKOWIE, FILIA WE WROCŁAWIU / THE STANISŁAW WYSPIAŃSKI NATIONAL ACADEMY OF THEATRE ARTS IN CRACOW, BRANCH CAMPUS IN WROCŁAW

NS / KTO SIĘ BOI PANI EŚ? / WHO IS AFRAID OF MRS D?

 

11:00 – ATB TS

Verscio SZWAJCARIA / Verscio SWITZERLAND   

AKADEMIA DIMITRI / DIMITRY ACADEMY

NS / GDZIE JEST BIT? / WHERE IS THE BEAT?   

 

14:30 – ATB 306

Verscio SZWAJCARIA / Verscio SWITZERLAND   

AKADEMIA DIMITRI / DIMITRY ACADEMY

NS / PO KOŃCU / AFTER THE END    

 

15:00 – ATB 302/2

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

NS / MIESZKANIE 302/2 / 302/2 APARTMENT

 

16:00 – ATB TS

Kijów UKRAINA / Kyiv UKRAINE 

KIJOWSKI NARODOWY UNIWERSYTET TEATRU, FILMU I TELEWIZJI IM. IWANA KARPOWICZA KARPENKO-KARYJEWA / KYIV NATIONAL IVAN KARPOVICH KARPENKO-KARY THEATRE, CINEMA AND TELEVISION UNIVERSITY 

NS / NADZIEJA. WERTEP / HOPE. VERTEP

 

17:00 – ATB TS

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

SEMINARIUM / SEMINAR

WERTEP. NADZIEJA. CZY TRADYCJA MOŻE BYĆ NOWOCZESNA? / VERTEP. HOPE. CAN TRADITION BE MODERN?

Moderator: Kamil Kopania

 

17:00 – Teatr Wolność

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

TEATR WOLNOŚĆ 

NP / KSIĄŻĘ / PRINCE

 

19:00 – BTL SK

Wiedeń AUSTRIA/ Wien AUSTRIA 

DSCHUNGEL WIEN

NP / KINGX & QWEENS / KINGX & QWEENS   

 

20:40 – BTL SG

Warszawa POLSKA / Warsaw POLAND

TEATR MALABAR HOTEL 

NP / KAFKA.KOMEDIA / KAFKA. COMEDY

   

22:30 – ZK

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

TURNIEJ IMPROWIZACJI / IMPRO TOURNAMENT

IMPROWIZACJE ATB / ATB IMPROVISATIONS

*wstęp tylko dla uczestników Festiwalu / admission only for Festival participants

 

21 CZERWCA / JUNE 21

Piątek / Friday

 

9:00 – 16:00 – ATB 301

ESTONIA / ESTONIA

ERIK ALALOOGA

OTWARTE WARSZTATY MISTRZOWSKIE / MASTER WORKSHOPS/OPEN

PRAKTYCZNE WPROWADZENIE DO TEATRU PRZEDMIOTU / PRACTICAL INTRODUCTION TO OBJECT THEATRE

 

10:00 – BTL SK

Wiedeń AUSTRIA/ Wien AUSTRIA 

DSCHUNGEL WIEN 

NP / KINGX & QWEENS / KINGX & QWEENS   

 

10:00 – ATB 216

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

NS / ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

 

11:00 – ATB 306

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

NS / ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

 

12:00 – ATB 214

Stuttgart NIEMCY / Stuttgart GERMANY 

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA MUZYKI I SZTUK SCENICZNYCH / STATE UNIVERSITY OF MUSIC AND PERFORMING ARTS 

NS / ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

 

14:00 – BTL SK

LED

PRELEKCJE INSPIROWANE WYSTĄPIENIAMI TYPU TED / LECTURES INSPIRED BY TED SPEECHES

ADRIANNA HELENA MROWIEC

O OSOBISTYM DOŚWIADCZENIU ARTYSTKI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ/ ABOUT PERSONAL EXPERIENCE OF AN ARTIST WITH A DISABILITY

BARTOSZ ŚLIWECKI

WIRTUALNA RZECZYWISTOŚĆ W TEATRZE / VIRTUAL REALITY IN THEATRE

ŁUKASZ ZALESKI

NIELALKOWY REŻYSER W LALKOWYM ŚWIECIE / NON-PUPPETRY DIRECTOR IN PUPPETRY WORLD

 

15:00 – ATB 302/2

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

NS / MIESZKANIE 302/2 / 302/2 APARTMENT

 

16:00 – ATB 216

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

NS / ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

 

17:00 – ATB TS

Stuttgart NIEMCY / Stuttgart GERMANY 

PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA MUZYKI I SZTUK SCENICZNYCH / STATE UNIVERSITY OF MUSIC AND PERFORMING ARTS 

NS / STUTTCASE 1+2 / STUTTCASE 1+2

 

18:30 – ATB TS

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

SEMINARIUM / SEMINAR

WSPÓŁCZESNE METODY PRZYGOTOWYWANIA OSÓB AKTORSKICH DO SAMODZIELNEJ PRACY W TEATRZE LALEK / METHODS OF PREPARING ACTORS FOR INDEPENDENT WORK IN PUPPET THEATRE

Moderator: Marcin Bartnikowski

 

18:00 – Teatr Wolność

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

TEATR WOLNOŚĆ

NP / KSIĄŻĘ / PRINCE

 

20:30 – BTL SK

Białystok POLSKA / Białystok POLAND 

BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE

NP / GPS / GPS 

 

22:00 – BTL patio

Białystok POLSKA / Białystok POLAND 

BIAŁOSTOCKI TEATR LALEK / BIAŁYSTOK PUPPET THEATRE

KONCERT/ CONCERT

BTL DAJE JAZZU / JAZZ in BTL

 

22:30 – ATB

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

NS / ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

 

22 CZERWCA / JUNE 22

Sobota / Saturday

10:00 – ATB TS

Dniepr UKRAINA / Dnipro UKRAINE

WYŻSZA SZKOŁA TEATRALNO-ARTYSTYCZNA / DNIPRO PROFESSIONAL THEATRE AND ART COLLEGE OF CULTURE

NS / OCZEKIWANIA / EXPECTATIONS

 

11:00 – ATB 114

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

KAMIL KOPANIA

OPROWADZANIE KURATORSKIE / CURATOR’S TOUR

NASZA SZKOŁA, NASZE ŻYCIE / OUR SCHOOL, OUR LIFE

 

12:00 – ATB TS Foyer

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WAR    SAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

ANDRZEJ DWORAKOWSKI

OPROWADZANIE KURATORSKIE / CURATOR’S TOUR

LALKATOLALKA / PUPPETISPUPPET

 

13:00 – ATB 214

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

NS / ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

 

14:00 – ATB TS

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

CEREMONIA ZAMKNIĘCIA / CLOSING CEREMONY

 

16:00 – ATB 306

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

NS / ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

 

17:00 – ATB 216

Białystok POLSKA / Białystok POLAND

AKADEMIA TEATRALNA IM. ALEKSANDRA ZELWEROWICZA W WARSZAWIE, FILIA W BIAŁYMSTOKU / THE ALEKSANDER ZELWEROWICZ NATIONAL ACADEMY OF DRAMATIC ART IN WARSAW, BRANCH CAMPUS IN BIAŁYSTOK

NS / ŻYŁA GŁÓWNA / MAIN VEIN

 

18:00 – BTL SK

Nowy Jork STANY ZJEDNOCZONE/ New York, The United States

LONE WOLF TRIBE 

NP / BODY CONCERT / BODY CONCERT

 

19:30 – BTL SG

HOLANDIA / NETHERLANDS 

ILLUSIONARY ROCKAZ COMPANY & DUDA PAIVA COMPANY 

NP / AVATĀRA / AVATĀRA 

 

Wystawa jubileuszowa NASZA SZKOŁA, NASZE ŻYCIE (ATB 114) będzie dostępna każdego dnia od 19 do 22 czerwca w godzinach: 12:00 – 14:00 oraz 17:00-18:00;

Wystawa LALKATOLALKA (ATB TS Foyer) będzie dostępna każdego dnia festiwalu w godzinach pracy ATB;

Efekty rezydencji twórczych zrealizowanych w ATB będą prezentowane w ATB 207 oraz ATB 201 w godzinach 12:00 – 18:00 przez wszystkie dni festiwalu (18-22.06).

Na spektakl MIESZKANIE 302/2 konieczne jest wpisanie się na listę z uwagi na ograniczoną ilość uczestników (8 osób). Lista znajduje się w Biurze Festiwalowym.

 

The anniversary exhibition ‘OUR SCHOOL, OUR LIFE’ will be available every day from June 19 to 22 from 12:00 to 14:00 and from 17:00 to 18:00

The ‘PUPPETISPUPPET’ exhibition (ATB TS foyer) will be available every day of the festival during ATB opening hours.

The effects of creative residencies completed in ATB will be presented in ATB 207 and ATB 201 from 12:00 to 18:00

It is necessary to register for the performance ‘302/2 Apartment’ due to the limited number of participants (8 people). The list is available in the Festival Office.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.