BYĆ JAK BEATA – PIOSENKA AKTORSKA

Stoimy na ringu, na którym za chwilę zmierzą się uczestnicy programu. Nie mają super mocy, nie są bohaterami, a jednak przyszli tu podzielić się z państwem częścią swojego życia. A przede wszystkim przyszli zaśpiewać. Kiedy twórcom programu polecono go zorganizować pomyśleli, że musi być to coś, czego wcześniej nie było. Natychmiast zrezygnowali z formuły znanej nam z telewizyjnych muzycznych show, w których każdy próbuje “małpować” zagranicznych wokalistów i ich styl śpiewania. Po co ta obłuda? To co zainteresowało twórców, to prawdziwe emocje, prawdziwych ludzi.
Przed państwem kilka osób, z których każda czuje się sobowtórem Beaty K., bo nasz program ma właśnie wyłonić najlepszego sobowtóra pani Beaty. Tak więc rozglądajcie się uważnie, bo Beata może kryć się tam gdzie najmniej się jej spodziewamy.

reżyseria: Piotr Domalewski
scenariusz: Żelisław Żelisławski i Piotr Domalewski
scenografia: Michał Staliński
kostiumy: Sandra Kowalska
projekcje i światło: Mikołaj Szymkowiak
kierownictwo muzyczne, aranżacje i przygotowanie wokalne: Marek Kulikowski
praca nad słowem i głosem: Ewa Gajewska-Jasińska
asystent reżysera: Rafał Derkacz
plakat: Lucjusz Sawicki

zespół:
Krzysztof Kulikowski – instrumenty klawiszowe
Marek Kulikowski – instrumenty klawiszowe
Dariusz Chociej – gitara
Piotr Chociej – gitara basowa
Marcin Mickiewicz – perkusja

występują:
Rafał Derkacz, Rafał Domagała, Anna Domalewska, Agnieszka Grębosz, Dawid Kobiela, Patrycja Kowalewska, Damian Krajczyk, Dawid Malec, Anna Moś, Natalia Sacharczuk, Paweł Strumiński, Michał Szostak, Kamila Wróbel

Premiera: 3 października 2016 r.