WSZYSTKO GRA, CZYLI PRZEPIS NA FORMĘ

Teatr ożywionej formy daje nieograniczone możliwości wyrazu, limitowane jedynie barierami naszej wyobraźni. Studentom zaś kreatywności nie brakuje, więc przesuwają granice jak tylko się da. W teatralnym kotle może znaleźć się prawie wszystko: wystarczy zamieszać z aktorskim wyczuciem, przyprawić treścią, okrasić metaforą i podgrzać emocją. Można się o tym przekonać przychodząc na pokaz WSZYSTKO GRA, CZYLI PRZEPIS NA FORMĘ, będący prezentacją etiud studentów II roku (rok akademicki 2016/2017) powstałych w ramach przedmiotu GRA AKTORA LALKĄ STOLIKOWĄ.

opieka pedagogiczna: Jacek Dojlidko
czas trwania: 30 min