WARSZTATY Z JAKUBEM SZAMAŁKIEM

Fot. Julia Knap / Facebook.com/jakubszamalekautor
Zapraszamy studentów 26 kwietnia  w godz. 11.30-13.30 (w czasie naszych planowych zajęć) na spotkanie z Jakubem Szamałkiem, który opowie o podstawach scenopisarstwa i dramaturgii w grach komputerowych.
Jakub Szamałek – pisarz, scenarzysta studia CD Projekt RED (min. serii gier „Wiedźmin”). Absolwent Oksfordu, doktor archeologii śródziemnomorskiej Uniwersytetu w Cambridge, stypendysta Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Autor trylogii kryminalnej o ateńskim detektywie Leocharesie. Za książki z tej serii otrzymał Nagrodę Wielkiego Kalibru Czytelników (2011: „Kiedy Atena odwraca wzrok” #PatronatLC, 2016: „Czytanie z kości”). Zaliczony przez fundację Res Publica, Google i „Financial Times” do grona stu młodych liderów Europy Centralnej i Wschodniej. Ostatnio nakładem wydawnictwa W.A.B ukazała się jego trylogia „Ukryta sieć”, bestsellerowy cykl thrillerów technologicznych.
Spotkanie odbędzie się online na platformie Zoom, poniżej zaproszenie do spotkania:
Topic: Spotkanie z Jakubem Szamałkiem
Time: Apr 26, 2021 11:30 AM Warsaw