GRO DAHLE W TEATRZE SZKOLNYM

Teksty znakomitej norweskiej pisarki Gro Dahle są kanwą spektaklu dyplomowego TU NAWET MUCHY SĄ BEZPIECZNE, nad którym pracują obecnie studenci IV roku. Adaptację opracował i spektakl reżyseruje Mateusz Przyłęcki. Przedstawienie adresowane jest przede wszystkim do widzów młodych. Dorosłych zapraszamy również, bo o tej relacji – między dzieckiem a rodzicem, światem dorosłych – traktują wszystkie teksty Gro Dahle:

Teksty Gro Dahle „chodzą” za mną od kilku lat. Cieszę się, że wreszcie nadarzyła się okazja do zrealizowania ich na scenie. Rozpisanie  scenariusza na aktorów i lalki pozwoliło mi odkryć nowe możliwości tkwiące w tym tekście – mówi Mateusz Przyłęcki, reżyser.

Na premierę zapraszamy 14 kwietnia 2018 o godz. 19.00. O kolejnych możecie się dowiedzieć z REPERTUARU. Rezerwacja biletów od 5 kwietnia: SZCZEGÓŁY. Więcej o spektaklu możecie przeczytać TUTAJ.