TY!DZIEŃ OTWARTY: ETIUDY STUDENCKIE

Na pożegnanie TY!godnia otwartego w ATB dzielimy się z Wami TYM, co mamy najlepszego: naszymi studentami i ich pracą.

Zobaczycie osiem etiud przygotowanych na zaliczenie przedmiotów takich jak: teatr ożywionej formy czy współczesne techniki lalkowe. Są to nagrania techniczne, wykonane w celach dokumentacyjnych. Będą dostępne do 7 maja na naszym kanale YouTube.

W naszej uczelni kształcimy przyszłych artystów teatru formy. Wyposażamy ich w różnorodne narzędzia, które pozwalają na samodzielną kreację i budowanie własnych artystycznych światów. Traktujemy studentów z szacunkiem, inspirujemy do podejmowania twórczego ryzyka, cenimy odwagę i wolność!

Cóż więc dodać… zapraszamy na egzaminy wstępne i życzymy połamania kopyt! Ale zanim to nastąpi – bądźcie z nami na Facebooku i Instagramie. Koniecznie polubcie nasze profile, bo mamy w zanadrzu jeszcze kilka niespodzianek!

Do zobaczenia!