BATAT

Premiera serwisu prezentującego profile studentek i studentów kierunku aktorstwo

BATAT – z radością zapraszamy na premierę naszego nowego serwisu prezentującego studentki i studentów kierunku aktorskiego Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie i Filii w Białymstoku – Baza Aktorskich Twarzy Akademii Teatralnej: https://batat.at.edu.pl

Nasza baza jest pierwszym w Polsce narzędziem kompleksowo wspierającym adeptów uczelni artystycznej na rynku pracy. Prezentujemy profile studentek i studentów kierunku aktorstwo II, III, IV, V roku (z trzech specjalności: aktorstwo dramatyczne, aktor i wokalistyka oraz aktorstwo teatru lalek), a także absolwentki i absolwentów rok po ukończeniu studiów.

Nasi studenci pogrupowani są według roczników, na których rozpoczęli studia, ale wyszukiwarka sprawia, że w wygodny i przejrzysty sposób można wyświetlać ich profile w dowolnej konfiguracji – ustawiając takie filtry wyszukiwania, jak na przykład wiek, wzrost, płeć, czy znajomość języków obcych.

Oprócz głównego celu serwisu – promocji studentek i studentów, absolwentek i absolwentów Akademii – chcemy jednocześnie promować zasady, które próbujemy wpajać studentom i studentkom w toku studiów, w tym najważniejszą: że ich wartość osadza się na tym, co potrafią, co sobą reprezentują. W naszym przekonaniu to podstawa przeciwdziałania mobbingowi, manipulacji, wykorzystywaniu seksualnemu, seksizmowi i innym formom dyskryminacji ze względu na płeć czy wiek; to punkt wyjścia do wyrównywania szans zawodowych.

Treści profili studenci i studentki przygotowują sami. Zamieszczenie profilu w serwisie jest dobrowolne, dlatego niektórych studentów i studentek mogą Państwo nie znaleźć w naszej bazie.

W celu nawiązania współpracy z wybraną osobą, można skontaktować się bezpośrednio z nią lub jej agentem, poprzez dane zamieszczone na profilu.

Aby uzyskać dodatkowe informacje na temat Bazy Aktorskich Twarzy Akademii Teatralnej, przesłać oferty castingowe, zapytanie grupowe bądź propozycję organizacji warsztatów i spotkań ze studentami i studentkami, prosimy o kontakt z doradcą Akademickiego Biura Karier Akademii Teatralnej, Moniką Czajkowską, monika.czajkowska(at)e-at.edu.pl.

Autorem fotografii jest Bartek Warzecha.

Serwis powstał w ramach realizacji projektu „Nowa jakość kształcenia w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapraszamy!