MARCIN BARTNIKOWSKI Z NOWYM TYTUŁEM

Zdjęcie ze spektaklu “Tutli-Putli – kto jest dziki?”: Katarzyna Chmura

Miło nam poinformować, iż w nowy rok akademicki wchodzimy z powiększoną obsadą profesorską!

Z serca gratulujemy naszemu wykładowcy Marcinowi Bartnikowskiemu otrzymania nominacji na profesora tytularnego podpisaną przez Prezydenta RP 4 lipca 2022 roku i życzymy sukcesów na kolejnym etapie drogi zawodowej!

Marcin Bartnikowski to aktor i dramaturg. Założyciel teatru Kompania Doomsday oraz Teatr Malabar Hotel, gdzie pełni funkcję kierownika artystycznego. Zagrał w około 30stu spektaklach Malabaru, Kompanii Doomsday i w gościnnych teatrach Warszawy, Białegostoku i Gniezna. Jak sam o sobie pisze, jest entuzjastą malabarskich klimatów.

W naszej uczelni uczy studentki i studentów m.in. pracy nad rolą i sztuki interpretacji.