PRACA W PRACOWNI PLASTYCZNEJ

Akademia Teatralna im. A. Zelwerowicza w Warszawie Filia w Białymstoku poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko: Referent plastyczny w pracowni plastycznej. (kliknij i przeczytaj treść ogłoszenia)

  1. Zadania przypisane do stanowiska to między innymi:
    • wykonywanie prac związanych z procesem tworzenia lalek, masek i scenografii ze szczególnym uwzględnieniem czynności rzeźbiarskich, modelatorskich, malarskich i krawieckich,
    • udział w procesie powstawania spektakli dyplomowych,
    • wykonywanie bieżących napraw, przeróbek i konserwacji pomocy dydaktycznych,
    • na wniosek reżysera i scenografa udział w próbach spektaklu a zwłaszcza próbach generalnych,
    • współpraca z pozostałymi członkami zespołu technicznego w zakresie realizowanych zadań,
    • dyżury w pracowni plastycznej w czasie sesji egzaminacyjnej oraz podczas prezentacji spektakli dyplomowych.
  1. Wymagania konieczne:
    • wykształcenie: ukończone studia I stopnia lub licencjackie na kierunkach związanych ze sztuką i plastyką,
    • udokumentowane umiejętności manualne/plastyczne (portfolio prac kandydata/atki),
    • znajomość procesów technologicznych wykonywania lalek i masek teatralnych,
    • umiejętność szycia na maszynie krawieckiej,
    • umiejętność czytania projektów i szeroko rozumianej współpracy z twórcami,
    • wysoka kultura osobista i komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  1. Mile widziane:
    •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
    •  doświadczenie pracy w zespołach plastyków np. przy realizacji projektów scenograficznych
    •  znajomość języków obcych.
  1. Oferujemy:
    • zatrudnienie w wymiarze 1/1 etatu – umowa na 3-miesięczny okres próbny, docelowo: umowa o pracę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • rozwój zawodowy i pracę w profesjonalnym środowisku,
    • miejsce wykonywania obowiązków zawodowych: Białystok.
  1. Informacje dodatkowe
    Budynki Akademii Teatralnej nie spełniają wszystkich wymagań związanych
    z dostępnością architektoniczną – uczelnia jest w trakcie modernizacji. Dodatkowe informacje w tym zakresie można znaleźć na stronie internetowej: http://akademia.at.edu.pl/deklaracja-dostepnosci/ lub u koordynatorki ds. dostępności: anna.lach@e-at.edu.pl.
  1. Przebieg rekrutacji
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego drogą elektroniczną na adres: malgorzata.dabrowicz@e-at.edu.pl do dnia 12 czerwca 2023 r. do godziny 12:00. Zatrudnienie przewidujemy w III kwartale 2023 r.UWAGA: zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się z wybranymi osobami.
  1. RODO
    Przesyłając CV przekazujecie Państwo dane osobowe, których administratorem będzie Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie, która będzie je przetwarzać
    w celu przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji o tym, jak wykorzystujemy Państwa dane i jakie uprawnienia Państwu przysługują, znajdą Państwo pod linkiem: http://akademia.at.edu.pl/administracja/obowiazujace-dokumenty/rodo/W razie pytań prosimy o kontakt z naszym inspektorem danych osobowych pod adresem
    e-mail: iod@at.edu.pl lub w naszej siedzibie.