Kondolencje

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Lesława Piecki, reżysera, wybitnego specjalisty w dziedzinie animacji i konstrukcji marionetek oraz wieloletniego pedagoga w naszej uczelni, który wykształcił w dziedzinie klasycznej animacji kilka pokoleń lalkarzy i lalkarek.

Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje z powodu utraty ukochanej osoby.

Pracownicy i studenci Akademii Teatralnej w Warszawie Filii w Białymstoku

Przekazujemy informacje na temat ostatniego pożegnania Lesława Piecki

Wystawienie ciała odbędzie się we czwartek, 4 lipca od godziny 16:00 oraz w piątek, 5 lipca od godz. 9:00 w domu pogrzebowym Szymborscy przy ul. Artyleryjskiej 9 w Białymstoku. Wyprowadzenie z domu pogrzebowego o godz. 10:30. Nabożeństwo żałobne o godz. 11:00 w Kościele p.w. Miłosierdzia Bożego, przy ul. Radzymińskiej, po którym nastąpi pochowanie na Cmentarzu św. Rocha, ul. Antoniuk Fabryczny.