ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Drodzy Państwo,
Przyjaciele naszej Uczelni,

Święta Bożego Narodzenia to czas związany ze spotkaniem z rodziną, śpiewaniem kolęd, ubieraniem choinki, śniegiem, wyczekiwaniem na Mikołaja, ale także przygotowaniem jedzenia i darów, by sprawić radość Innym.

Życzę Państwu przyjemności obdarowywania, radości oczekiwania na przyjście Dzieciątka, gwiazdy oświetlającej przyszłość ciepłym światłem, nadziei, pojednania, bliskości i czułości, którą możemy sobie wzajemnie dać.

Niech Święta przyniosą chwile wytchnienia, oddechu, celebrowania „tu i teraz”.
Niech ten czas stanie się magiczny i napełni nas dobrą energią, pozytywnymi emocjami, wiarą w zmianę.
Wiarą w dobro, które wciąż w naszym świecie istnieje.

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku

życzy Prorektorka Marta Rau wraz ze społecznością Filii Akademii Teatralnej w Białymstoku