LIPCOWE SUKCESY

Z przyjemnością chwalimy się sukcesami naszych studentek i wykładowczyni! Studentka reżyserii i TTL Anita Piotrowska zakwalifikowała się do udziału w Forum Młodej Reżyserii ze spektaklem „Włosy mamy” (w repertuarze Teatru Lalek Banialuka). Zobaczymy ją w Krakowie w listopadzie! Ta sama Anita Piotrowska, a także studentki Gosia Dębska, Agata Nierzwicka oraz wykładowczyni Martyna Dworakowska zostały docenione w konkursie na koncepcję sztuki dla dzieci od 3 do 6 lat, organizowanym przez Teatr Miniatura w Gdańsku – w październiku wezmą udział w programie rezydencjalnym SZTUKA SIĘ ROBI | INKUBATOR TEATRALNY! Dodajmy, że w gronie laureatów nie brakuje też naszych wspaniałych absolwentów!
Wszystkim gratulujemy!