MAMY NOWĄ STUDENTKĘ!

Każda profesja teatralna ma swój początek, więc dziś, 27 marca, z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru dzielimy się z Wami wyjątkowym Początkiem.
Anastaciia Maistru w obecności władz złożyła uroczyste ślubowanie na studentkę aktorstwa w naszej uczelni. Nastka do wybuchu wojny w Ukrainie kształciła się w Narodowym Uniwersytecie Artystycznym im. Iwana Kotlarewskiego w Charkowie.
Nowej studentce życzymy, by znalazła swoje własne, bezpieczne i twórcze miejsce w naszej społeczności.
Gaudeamus igitur!