Spotkanie z Nikki Barrett

Studentki i studenci aktorstwa spotkali się 26 listopada z Barrett, australijską reżyserką obsady, która od ponad 20 lat zajmuje się castingiem do australijskich i międzynarodowych filmów oraz programów telewizyjnych.

Na swoim koncie ma m.in. takie uznane produkcje, jak „Elvis” Baza Luhrmanna (nagroda BAFTA za casting), „Mad Max: Na Drodze gniewu” George’a Millera, „Psie pazury Jane Campion”, „Bilet do raju” Olivera Parkera czy „Wielki Gatsby” Baza Luhrmanna.

Studenci pytali reżyserkę o konkretne porady na temat przygotowywania materiałów filmowych na potrzeby castingu. Mamy nadzieję, że kiedyś niektórzy bądź niektóre z nich spotkają się Nikki Barrett w pracy!

Serdecznie dziękujemy Piotr Bartuszek Casting (link zewnętrzny) za umożliwienie spotkania.