W POSZUKIWANIU METODY

Dr Katarzyna Siergiej oraz dr Anna Gajewska, wykładowczynie Wydziału Sztuki Lalkarskiej, będą reprezentować naszą uczelnię podczas konferencji naukowej „W poszukiwaniu metody”, organizowanej przez Wydział Aktorski AST w KrakowieKonferencja odbędzie się w dniach 2 i 3 grudnia 2017 r. w siedzibie Akademii Sztuk Teatralnych. Wykład dr K. Siergiej pt.: „Improwizacja a animacja – warsztat prowadzony w języku angielskim jako ważny element kształcenia współczesnego aktora-lalkarza” otworzy obrady pierwszego dnia konferencji. Drugiego dnia wystąpi dr Anna Gajewska z referatem na temat „Jungowskie inspiracje w pracy aktora nad rolą”. Cały program konferencji można znaleźć na stronie internetowej AST.