PATTI NA FESTIWALU NAUKI I SZTUKI

Maj to niezmiennie czas festiwali! Nasz Wydział aktywnie uczestniczy w niemal wszystkich, które w tym okresie odbywają się w Białymstoku. Nie mogło zabraknąć też naszej propozycji na XVII Festiwalu Nauki i Sztuki, odbywającego się w tym roku pod hasłem algorytmy_rzeczywistości. Wśród setek propozycji nie przegapcie więc PATTI, spektaklu-recitalu, w wykonaniu Moniki Markowskiej studentki IV roku WSL. W ramach FNiS przedstawienie będzie można zobaczyć 20 maja 2019 r. o godz. 14:00 w Uniwersyteckim Centrum Kultury. Wstęp wolny.

Już po raz siedemnasty podlaskie uczelnie zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych do nauki połączonej z zabawą – na Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki. Od 20 do 25 maja 2019 r. w Białymstoku, Łomży, Suwałkach, Hajnówce i Wilnie odbędą się pokazy, doświadczenia naukowe, warsztaty, wykłady, koncerty i spektakle. Szczegółowy, pełny program będzie dostępny na stronie: http://podlaskifestiwal.pl/