WARSZTATY Z JANNI YOUNGE

Od 15 do 22 września nasi studenci pracowali z JANNI YOUNGE – wielokrotnie nagradzaną twórczynią lalek, projektantką i reżyserką. Po raz drugi nowe pokolenie lalkarzy poznawało i doskonaliło tajniki warsztatu pod okiem jednej z najbardziej cenionych artystek w tej dziedzinie (poprzedni raz gościliśmy Janni Younge dwa lata temu: warsztaty edycja 2017). W tym roku studenci projektowali i konstruowali własne lalki oraz uczyli się budowania iluzji życia, czyli w jaki sposób oddychać, patrzeć, czuć i myśleć poprzez własnoręcznie stworzoną „formę”.

Więcej informacji o Artystce: JANNI YOUNGE