RELACJA Z GEORGIAN SHOWCASE

Dr Karol Smaczny w październiku reprezentował naszą uczelnię na Georgian Showcase w Tbilisi. To przegląd teatru gruzińskiego, okazja do zaprezentowania różnorodnych form, technik, umiejętności publiczności z całego świata, a także spotkanie ekspertów i specjalistów z różnych dziedzin sztuki, służące wymianie informacji i nawiązywaniu kontaktów.

Tegoroczna edycja festiwalu odbyła się w dniach 02-07 października. Na prezentację najciekawszych zjawisk gruzińskiej sceny zostali zaproszeni krytycy teatralni, aktorzy, reżyserzy, przedstawiciele najróżniejszych sieci i organizacji z całego świata.

– W trakcie wydarzenia prezentowano najnowsze trendy panujące w teatrze gruzińskim. Na pokazach obecni byli przedstawiciele kilkudziesięciu organizacji zajmujących się teatrem na świecie. Udało mi się nawiązać obiecujące kontakty z dyrektorami festiwali teatralnych z Turcji, Iranu, Azerbejdżanu i Białorusi – relacjonuje dr Karol Smaczny.

 

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.