ODYS ROBI SCENY W ŁODZI

Spektakl ODYS WRACAJ DO DOMU w reżyserii Marcina Bikowskiego reprezentuje nasz Wydział podczas 36. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Hasło tegorocznej imprezy brzmi: RÓBMY SCENY! Na Festiwalu spotkają się studenci IV roku uczelni artystycznych z całego kraju. To dla nich moment szczególny: na chwilę przed skokiem na głęboką wodę, na moment przed zakończeniem edukacji. Jak czytamy na stronie Festiwalu: Spektakle, które do Łodzi przywiozą studenci z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Białegostoku czy Bytomia to i podsumowanie czterech lat zawodowej edukacji i przepustka w wielki świat bycia Aktorem, Aktorem Teatru Lalek czy Aktorami Teatru Tańca. ORGANIZATOREM 36. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi jest Szkoła Filmowa w Łodzi.