HISTORIA KSIĘCIA H. NA NASZEJ SCENIE

Błażej Piotrowski, nasz absolwent i wykładowca, aktor Białostockiego Teatru Lalek, wystąpi gościnnie na scenie Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego z monodramem „Historia księcia H.” w reż. Jacka Malinowskiego – absolwenta, wykładowcy i prodziekan WSL, dyrektora Białostockiego Teatru Lalek. To wyjątkowy pokaz: zapraszamy bowiem w poniedziałek i we wtorek, choć po bilety odsyłamy do kasy BTL-u. Spektakl będzie grany w poniedziałek 14 maja o godz. 20.00 oraz wtorek 15 maja o godz. 12.00.

„Historia księcia H.” to pełna humoru, erudycyjna przypowiastka o mękach artysty nad przygotowaniem roli. Spektakl jest próbą podejrzenia przez dziurkę od klucza aktora w jego garderobie, w intymnym procesie twórczym, podczas przygotowań do roli Horacego w przedstawieniu pt. „Hamlet”. Błażej Piotrowski w tym monodramie w luźny sposób wykorzystuje elementy dramatu Szekspira, tworząc oniryczną impresję o historii księcia H.

Rezerwacje i bilety w kasie BTL, tel. 85 742 50 31 wew. 112, 115.

Bilety na spektakl można kupić w kasie BTL oraz na stronie www.bilety.btl.bialystok.pl

Spektakl grany na naszej scenie (ul. Sienkiewicza 14).

A więcej o spektaklu dowiecie się ze strony Białostockiego Teatru Lalek.

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.