FESTIWAL DWA TEATRY: NASI TU SĄ!

‘Do Sopot’ wybiera się już niebawem wykładowczyni WSL Bernarda Anna Bielenia, gdyż wyreżyserowane przez nią słuchowisko pt.: BRAK SENSU, ANIOŁEK, ŻYRAFA I STOŁEK zostanie zaprezentowane w ramach Festiwalu Teatru Polskiego Radia i Teatru Telewizji DWA TEATRY, w ramach konkursu w sekcji „Słuchowiska dla dzieci”. Gratulujemy już teraz Reżyserce i pozostałym twórcom (w czasie realizacji słuchowiska wielu z nich było jeszcze studentami WSL): Marcie Guśniowskiej – autorce tekstu, Marcinowi Nagnajewiczowi – autorowi muzyki, zespołowi aktorskiemu w składzie: Kamila Wróbel, Aga Grębosz, Alicja Czerniewicz, Dawid Franciszek Malec, Rafał Derkacz, Rafał Domagała, Bartłomiej Olszewski, Krzysztof Bitdorf, Ryszard Doliński, Zbyszek Litwińczuk, Danuta Kierklo-Czajkowska; realizacja i emisja: Polskie Radio Białystok.