SANTA CLAUS IS COMMING TO TOWN!

Przyjechał! Święty Mikołaj odwiedził w niedzielę 2 grudnia Białystok! A nasi studenci kolejny raz mieli wyjątkową okazję, by wcielić się w rolę jego pomocników. Najpierw przedpołudniem spotkali się z Mikołajem w Operze i Filharmonii Podlaskiej, gdzie zebrały się dzieciaki – podopieczni licznych podlaskich stowarzyszeń i organizacji pozarządowych wspierających maluchy, dzieciaki chore i potrzebujące oraz ich rodziny. Dla nich właśnie II rok pod opieką prof. dr hab. Marty Rau przygotował jasełka, zaś Mikołaj – jakże by inaczej! – cały wór prezentów. Z kolei po południu, gdy zapadł zmrok, spotkaliśmy się wszyscy z tysiącami białostoczan, którzy wylegli na Rynek Kościuszki by uczestniczyć w iluminacji miejskiej choinki. Było pięknie i baaardzo świątecznie!

Fot. za Honorowy Konsulat Finlandii w Białymstoku.