ERASMUS + KOLEJNY GOŚĆ

Od 2001 roku Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie uczestniczy w programie Erasmus+. Z 24 uczelniami podpisaliśmy także umowy międzyinstytucjonalne na wymianę międzynarodową.

W tym roku akademickim, w ramach Erasmus + dołączyła do nas Adriana Tironi Garcia — studentka III roku reżyserii. Przyjechała do Białegostoku z Valladolid, z uczelni partnerskiej ESADCyL – Escuela Superior de Arte Dramatico Castilla y Leon. Od października 2019 do czerwca 2020 roku Adriana będzie uczestniczyć w zajęciach z podstaw sztuki animacji, technik współczesnych i klasycznych, laboratorium cienia, a także w zajęciach przygotowujących do pracy reżysera. Pod okiem naszych wykładowców zrealizuje m.in. sceny lalkowe, małe formy teatralne i etiudy filmowe. Mamy nadzieję, że rok spędzony na białostockiej uczelni przyniesie Adrianie wiele inspiracji i ciekawych doświadczeń.

Więcej informacji na temat możliwości studiowania w ramach programu ERASMUS+ znajdziecie w zakładce: PROGRAM ERASMUS