ERASMUS + KOLEJNY GOŚĆ

Od 2001 roku Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie uczestniczy w programie Erasmus+. Z 24 uczelniami podpisaliśmy także umowy międzyinstytucjonalne na wymianę międzynarodową.

W tym roku akademickim, w ramach Erasmus + dołączyła do nas Adriana Tironi Garcia — studentka III roku reżyserii. Przyjechała do Białegostoku z Valladolid, z uczelni partnerskiej ESADCyL – Escuela Superior de Arte Dramatico Castilla y Leon. Od października 2019 do czerwca 2020 roku Adriana będzie uczestniczyć w zajęciach z podstaw sztuki animacji, technik współczesnych i klasycznych, laboratorium cienia, a także w zajęciach przygotowujących do pracy reżysera. Pod okiem naszych wykładowców zrealizuje m.in. sceny lalkowe, małe formy teatralne i etiudy filmowe. Mamy nadzieję, że rok spędzony na białostockiej uczelni przyniesie Adrianie wiele inspiracji i ciekawych doświadczeń.

Więcej informacji na temat możliwości studiowania w ramach programu ERASMUS+ znajdziecie w zakładce: PROGRAM ERASMUS

The owner of this website has made a commitment to accessibility and inclusion, please report any problems that you encounter using the contact form on this website. This site uses the WP ADA Compliance Check plugin to enhance accessibility.