RELACJE ERASMUSÓW: ADRIANA TIRONI GARCIA

Zapraszamy do przeczytania relacji Adriany Tironi Garcia, która studiowała w naszej akademii w ramach programu Erasmus+

Mobilność w ramach programu Erasmus+ KA-103 (mobilność z krajami programu)
– semestr zimowy i letni, rok akademicki 2019/2020

Nazywam się Adriana i przez cały ostatni rok akademicki przebywałam w Akademii Teatralnej  w Białymstoku. Przyjechałam ze szkoły teatralnej kształcącej aktorów dramatycznych i nie wiedziałam nic o lalkach. Muszę przyznać, że zakochałam się w tym świecie i będę się o nim dalej uczyć. Moje doświadczenie zdobyte w tej szkole było niezastąpione. Na początku było ciężko, ponieważ musiałam przywyknąć do nowego języka i do presji pracy, dużo bardziej wymagającej, niż byłam do tego przyzwyczajona. Ale gdy tylko to osiągnęłam, nie przestawałam się uczyć. Muszę podziękować moim nauczycielom i kolegom za pomoc, której mi udzielali za każdym razem, gdy tego potrzebowałam.

Ponadto, przeżyłam tam kwarantannę. Nie mogłam chodzić do Akademii, ale uczyliśmy się nowych sposobów pracy. Przez cały ten czas nie czułam się samotna, ponieważ zawsze ktoś przy mnie był. Nigdy tego nie zapomnę.
Jeśli myślisz o tym, aby odwiedzić to miejsce, nie wahaj się, nie pożałujesz!

Fot. screenshot z jednej z etiud zaliczeniowych