KONCERT “Z SERCEM DLA SERC”

Zapraszamy w niedzielę, 10 kwietnia o godz. 18:00 do Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania na koncert solidarnościowy z mieszkańcami Ukrainy “Z sercem dla serc” organizowany przez Fundację Podlascy Aniołowie.

Wezmą w nim udział m.in. Agnieszka Skarżyńska, Katarzyna Garłukiewicz, Dorota Białkowska i Bartłomiej Łochnicki, Białostocka Akademia Musicalowa, Lady M, FREY-LECH BAND, Ewa Palińska, CIRA, Ilana oraz studentki z Ukrainy, które niedawno przyjęliśmy na naszą uczelnię.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU>>>

Podczas wydarzenia będzie można również wylicytować prace podlaskich artystów.

Wstęp-cegiełkę w cenie 50 zł można wykupić w następujących punktach:
Restauracja Mozart, ul. Rumiankowa 17, pn-pt 8:00-18:00
WSFiZ, ul. Ciepła 40, budynek E (recepcja pokoi gościnnych, parter, wejście od ul. Jagienki), pn-sb 9:00-17:00
Stacja Kontroli Pojazdów, ul. Zwycięstwa 23, pn – pt 8:00-16:00, sb 8:00-14:00

Datki przekazane podczas odbioru biletów i licytacji zostaną w całości przeznaczone na wsparcie ofiar wojny na Ukrainie.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA (wymagany wcześniejszy zakup biletu)