NOWI DOKTORZY NA POKŁADZIE

Gratulujemy naszym wykładowcom: Pauli Czarneckiej oraz Błażejowi Piotrowskiemu przyznania stopnia doktora sztuki.

Dr Paula Czarnecka obroniła 10 marca pracę doktorską „KULA w SZEŚCIANIE – wpływ nieteatralnej przestrzeni (Chata na Wygodzie) na pracę nad rolą Olgi w spektaklu Merlin Mongoł”, napisaną pod opieką dr. hab. Marcina Bartnikowskiego.

Dr Błażej Piotrowski dzień później, czyli 11 marca, obronił pracę „Psychologia zorientowana na proces. O wolności w twórczości, czyli analiza powstawania i pogłębiania roli aktorskiej w monodramie pt. Historia księcia H., zrealizowanego w nurcie teatru ożywionej formy”, której promotorem był dr hab. Łukasz Lewandowski.

Wykładowcy odebrali dyplomy doktorskie podczas uroczystego posiedzenia Senatu Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie 28 marca, co dokumentują poniższe zdjęcia.